Dobrovoľníci sa tešia na návštevu u prezidenta ... 02. 04. 2017

Prezident SR pán Andrej Kiska prijme v deň udeľovania cien Dobrovoľník roka 2016, tých dobrovoľníkov a zástupcov organizácií, miest alebo obcí, ktorý sa zo svojou nomináciou dostali do užšieho výberu.

čítaj viac

Piate stretnutie manažérov ľudských zdrojov 10.... 28. 01. 2014

Už o pár dní sa uskutoční ďalšie z čoraz populárnejších stretnutí manažérov ľudských zdrojov, na ktorom sa budeme snažiť identifikovať tajné kódy životopisov.

čítaj viac

Ako podporovať motiváciu a angažovanosť zamestn... 23. 12. 2013

Emócie sú pre človeka dôležité nielen v súkromí, ale aj v práci. Ako s nimi ale správne pracovať? Ako budovať angažovanosť - zapojenie zamestnancov?

čítaj viac

TOP firemný filantrop 2013 23. 12. 2013

Spoločnosť GSK môže zodpovedne povedať, že poslanie pomáhať ľuďom prežiť život aktívnejšie, cítiť sa lepšie a žiť dlhšie sa jej darilo napĺňať aj v uplynulom roku. Dôkazom je ocenenie v rebríčku TOP firemný filantrop 2013, kde sa stala víťazom v kategórii stredných a malých firiem.

čítaj viac

CARDO – Národné dobrovoľnícke centrum udeľovalo... 18. 12. 2013

Dobrovoľníctvo je o ľuďoch, ktorí svoj čas a energiu venujú nezištnej pomoci druhým. Je už na nich, akú formu pomoci si zvolia. Niektorí pomáhajú vo svojom najbližšom okolí a tí, ktorým nechýba duch dobrodruhov, opustia pohodlie domova a vycestujú do vzdialených krajín.

čítaj viac